Při nákupu nad 1200 Kč doprava zdarma.

1. Odstoupení od kupní smlouvy

Jestliže jste zakoupili produkt v internetovém obchodě NaturEnergy jako spotřebitel (ne jako firma), máte právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Toto právo se nevztahuje na druhy zboží vyjmenované v § 1837 Občanského zákoníku. Potravinářské zboží nesmí být před vrácením otevřeno, částečně spotřebováno nebo jinak znehodnoceno. 

Lhůta pro odstoupení od smlouvy je 14 kalendářních dnů od převzetí zboží zákazníkem. K vrácenému zboží je potřeba přiložit kopii nákupního dokladu (faktury) a vyplněný formulář OZNÁMENÍ O ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY.

Peníze budou vráceny převodem na uvedený bankovní účet nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, ne ale dříve, než dojde k doručení vraceného zboží na naši adresu. Zboží nezasílejte na dobírku

2. Reklamace

Zákazník je povinen reklamaci nahlásit neprodleně po zjištění vady zboží. Pokud si přejete reklamovat u nás zakoupené, zboží využije formulář REKLAMACE. Reklamační formulář s produktem, který chcete reklamovat nám zašlete na adresu uvedenou v dokumentu. Pro urychlení celého procesu zašlete reklamační formulář také na náš e-mail info@naturenergy.cz.

   

             V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!