Při nákupu nad 1200 Kč doprava zdarma.

Yerba Mate Colon je paraguayská značka oblíbená pro svou sílu účinků a zajímavé bylinné směsi obsahující například přesličku, sennu, zelený čaj nebo pestrovku kulovitou. Yerba Colon je vyráběna družstvem Cooperartiva Colonias Unidas (odtud název „Colon“) nacházejícím se v regionu Itapúa v Paraguay.

Družstvo založilo v roce 1953 78 farmářů ze tří kolonií: Colonia Obligado, Colonia Hohenau a Colonia Bella Vista, které se později nazývaly Colonias Unidas (španělsky sjednocené kolonie). Samostatně každý z farmářů čelil obtížné finanční situaci. Zřízení družstva zlepšilo jejich kvalitu života; společně se postarali o technickou podporu, interní školení, dotace, skladovací systémy, industrializaci výroby, komercializaci produktů, poskytování sociálních, finančních a spotřebitelských služeb

.Cooperartiva Colonias Unidas má v současné době kolem 4 000 aktivních partnerů. Produkují širokou škálu potravinářských produktů: jejich hlavním produktem je sója a vše, co s ní souvisí, ale důležitou roli hraje také výroba Yerba Maté.

Družstvo je jednou z nejvýznamnějších společností vyrábějících potraviny na jihu Paraguaye. Prostřednictvím objemu výroby a škály produktů, kterou dodává, reguluje Cooperativa Colonias Unidas místní ceny potravin. Malé podniky se cítí jistější při práci se silnou a stabilní značkou. Ročně jejich továrny vyprodukují: 350 milionů kg sójových bobů, téměř 7 milionů kg yerba maté a více než 33 milionů litrů mléka.