Při nákupu nad 1200 Kč doprava zdarma.

Argentinská značka Yerba Mate CBSe se vyznačuje širokou škálou variant - ovocnou, bylinkovou a funkční (maté podporující hubnutí). Je to dobrá a populární značka, která má skupinu tvrdých obdivovatelů jak v Jižní Americe, tak v Evropě.

Jedním z nejznámějších produktů je CBSe Energia s přídavkem bylin a extraktu z guarany. Yerby této značky mají příjemnou, jemnou chuť; velmi vhodné pro začínající uživatele maté.

Společnost byla založena Florentinem Leopoldem Orquera v San Francisku (provincie Córdoba, Argentina) v roce 1978. Společně s manželkou rozhodli uvést na trh první bylinkovou yerbu v historii. Byla to yerba CBSe Hierbas Serranas. O několik let později  Florentino otevřel plantáž Cesmíny paraguayské v Santa Fe v Argentině a pěstování bylin v San Juan. Dále začal vyrábět ochucené yerba maté  a založil velkou plantáž v provincii Misiones.

Zajímavostí je, že CBSe nikdy nevyráběla klasickou yerbu bez přísad.

Druhou kuriozitou související s touto společností je skutečnost, že v roce 2015 to byla společnost CBSe, která požádala konsorcium Unicode o zavedení ikony Yerba Mate do globální sbírky ikon emodži.