Při nákupu nad 1200 Kč doprava zdarma.

Canarias je v současné době nejznámější značkou Yerba Maté uruguayského typu. Klasika žánru. Výrobce nabízí skvělé klasické  Yerba Maté: Canarias Tradicional, výběrovou verzi Edicion Especial a několik výborných ochucených směsí. Mezi které mimo jiné patří zázvor, červený čaj Pu-erh, stříbrná lípa nebo gotu cola.

Historie společnosti Canarias S.A. sahá až do roku 1951, kdy se čtyři bratři rozhodli založit malou skladovací a distribuční společnost El Águila v Uruguayi. V šedesátých letech začali pod značkou Canarias dovážet první balíčky Yerba Mate z Brazílie. Samotné jméno (ze španělštiny) znamená Kanárské ostrovy a není náhodné; otec bratrů byl přistěhovalec, který přišel do Uruguaye z těchto ostrovů v roce 1914.

Směsi značky Canarias byly zpočátku vyráběny různými výrobci z Brazílie (balíky byly samozřejmě označeny výrobcem, od kterého šarže pocházela). Tímto způsobem si společnost Baldo získala mezi Uruguayany respekt, protože jejich Canarias byly považovány za nejlepší.

V roce 1980 se se společnost El Águila konečně přejmenovala na Canarias S.A. Roku 1998 velkou část akcií společnosti koupil producent Baldo, v důsledku čehož se společnost Canarias od roku 2004 soustředí výhradně na distribuci Yerba Mate. V současné době je značka Canarias jednou z nejznámějších v Uruguayi a dokonce po celém světě!

Vedle svých vlajkových produktů Canarias nabízí společnost také směsi Yerba Mate - Contigo (dříve Canarita), Baldo (výše uvedená značka, tentokrát jako samostatná řada) a San Pedro (mnohem méně populární na zahraničním trhu).